Typy NBA: Washington Wizards – Atlanta Hawks

Typy na mecz Washington Wizards – Atlanta Hawks w ramach pierwszej rundy NBA Playoffs. W hali Verizon Center drużyna, w której gra Marcin Gortat rozpocznie zmagania z trudnym rywalem, który jednak lepiej gra u siebie, niż na wyjeździe.

Pierwszy typ na tegoroczne NBA Playoffs wszedł nam pięknie, bo Indiana zgodnie z naszymi przewidywaniami, przegrała z Cavs tylko jednym punktem.

Dziś w stolicy Stanów Zjednoczonych, o dość wczesnej porze (w USA godz. 13:00, w PL godz. 19:00) Czarodzieje będą chcieli mocno rozpocząć udział w PO. Przez cały sezon Wizards świetnie grali przed własną widownią, notując serię kilkunastu wygranych z rzędu.

Hawks wygrali tylko raz z Wizards 114:99 na początku tego sezonu, aby w kolejnych trzech uznać wyższość stołecznych.

Liczymy, że Bradley Beal i John Wall wezmą na siebie ciężar gry w ataku, a na tablicach będzie rządził „Polish Hammer”. Typujemy, że Wizards pokonają Hawks różnicą trzech lub więcej punktów.

Washington Wizards – Atlanta Hawks, typ: 1 (-2.5), kurs: 1.63.

Uwaga! Unibet przejął od Bet365 dobre kursy na NBA i warto z tego skorzystać.  Jeśli nie masz jeszcze konta w Unibecie, to kliknij TUTAJ, aby je założyć i grać z nami NBA Playoffs.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB