Typy NHL: Calgary Flames – Anaheim Ducks

Rangersi wczoraj wygrali 2:1 i notujemy kolejny plus w zmaganiach z NHL Playoffs. Zapraszamy na kolejną analizę.

Zapraszamy do kolejnego typu.

W serii jest 3:0 dla Kaczek i zawodnicy z Calgary nie mają wiele do stracenia. Wszystkie jak do tej pory ich mecze były bardzo zacięte i decydowały szczegóły oraz więcej szczęścia.

Dzisiaj ostatnia szansa na zachowanie cienia możliwości awansu do drugiej rundy. Goście bez Vatanena, Fowlera i Stonera są znacznie osłabieni niż normlanie. Liczę na gospodarzy, którzy dadzą kibicom możliwość cieszenia się choć z jednej wygranej w tej trudniej dla nich serii.

Powodzenia.

Calgary Flames – Anaheim Ducks typ: Flames OT, kurs: 1,90.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB