Dyche: Nie potrafiliśmy znaleźć naszego rytmu gry

sports news

Burnley FC przegrał na wyjeździe z Newcastle United 0:2 we wtorkowym meczu angielskiej Premier League. Sean Dyche, menedżer „The Clarets”, był rozczarowany występem swoich podopiecznych.

– Trochę trudno jest przeanalizować te spotkanie. W pierwszej połowie z pewnością nie byliśmy w grze. Nic już z tym jednak nie zrobimy – powiedział Dyche, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Po ostatnim zwycięstwie z Tottenhamem nie minęło zbyt wiele czasu. Była euforia, która, gdybyśmy mieli cały tydzień wolnego, to by się uspokoiła. Po doskonałym spotkaniu trzeba jednak zrobić wszystko, aby powtórzyć je kilka dni później. Tak to powinno wyglądać – podkreślił.

– Przypomniałem o tym zawodnikom w przerwie. W drugiej połowie zobaczyłem na to odpowiednią reakcję. W niej bardziej przypominaliśmy już siebie. Wróciła energia i zrobiliśmy jedną lub dwie dobre rzeczy. Jako zespół nie potrafiliśmy jednak znaleźć naszego rytmu gry – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.