Gasperini: Rywale pokazali jakość, musimy dojrzeć

sports news

Atalanta Bergamo w historycznym debiucie Ligi Mistrzów dostała srogą lekcję. Zespół z Lombardii przegrał w Zagrzebiu z miejscowym Dinamem aż 0:4.

– Przyjęliśmy pierwszy cios. Dinamo pod każdym względem było od nas lepsze – wyznał Gian Piero Gasperini dla stacji “Sky Sport Italia”.

– Rywale pokazali jakość, zwłaszcza przy rozgrywaniu piłki na małej przestrzeni. Byli szybsi i grali z większą intensywnością – podkreślił szkoleniowiec Atalanty.

– Musimy się uczyć i dojrzeć. Taka gra nie ma sensu w Lidze Mistrzów. Powiedziałem to samo piłkarzom. Musimy grać z większą intensywnością i jakością oraz szybciej przemieszczać piłkę – zaznaczył opiekun zespołu z Lombardii.

– Druga połowa była z pewnością bardziej zrównoważona i mieliśmy nasze szanse. Mogliśmy strzelić dwa, a nawet trzy gole, ale dominacja Dinama nie podlegała dyskusji. To dla nas wielkie rozczarowanie – podsumował Gasperini.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…