Ghezzal: Natychmiast zgodziłem się na transfer do Fiorentiny

sports news

Rachid Ghezzal został do końca sezonu wypożyczony przez Fiorentinę z Leicester City. W czwartek skrzydłowy został oficjalnie zaprezentowany przez klub z Florencji.

Algierczyk został wypożyczony z opcją przeprowadzenia transferu definitywnego latem przyszłego roku. – Przeszedłem tutaj na sam koniec okienka transferowego. Poniedziałek to był bardzo stresujący dzień – powiedział Ghezzal, cytowany przez “Football Italia”.

– O zainteresowaniu ze strony “Violi” powiedział mi mój agent. Ja natychmiast powiedziałem “tak”. Następnie czekałem aż oba kluby dojdą do porozumienia. Kiedy do niego doszło, to mogłem odetchnąć – przyznał.

– Mój ostatnio rok w Leicester był skomplikowany. Kiedy więc zadzwonił klub z taką historią jak Fiorentina, to postanowiłem to wykorzystać. Nie chciałem zaprzepaścić tej okazji – podkreślił.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: FC Kopenhaga – Trabzonspor https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-fc-kopenhaga-trabzonspor/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Verona – Napoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-verona-napoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…