Grzegorz Witt tymczasowym trenerem Arki

sports news

Arka Gdynia poinformowała oficjalnie, że obowiązki pierwszego trenera przejął tymczasowo Grzegorz Witt. Wcześniej szkoleniowcem klubu z Trójmiasta był Zbigniew Smółka.

Zbigniew Smółka został zwolniony z funkcji pierwszego trenera tuż przed derbowym meczem z Lechią Gdańsk. Szkoleniowiec tym spotkaniem zakończył swoją pracę w Arce.

Obowiązki pierwszego trenera przejął tymczasowo Grzegorz Witt, który z drużyną z Trójmiasta związany był wcześniej jako zawodnik od 1990 roku. Z roczną przerwą w 1998 roku, w Arce grał do 2002 roku.

W przeszłości pracował w gdyńskim klubie również jako asystent Dariusza Pasieki, Grzegorza Nicińskiego, Leszka Ojrzyńskiego oraz Zbigniewa Smółki. Był też trener rezerw.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.