Jak szukać najlepszych kursów?

Warto dowiedzieć się o szukaniu jak najlepszych kursów, które są równie ważne jak znalezienie dobrego typu. Większość typerów nie zwraca uwagi na minimalnie lepszy kurs i często stawia więcej niż powinni.

Trzeba pamiętać, że minimalnie lepszy kurs oznacza w dłuższym okresie czasu większy zysk lub mniejszą stratę. Może to oznaczać że osoba, która szuka najlepszych kursów na wszystkie mecze odniesie zysk, a osoba która tego nie robi, może tylko stracić pieniądze.

Dlatego tak ważne jest korzystanie z wielu bukmacherów, aby zawsze znaleźć ten najlepszy kurs, który może dla nas oznaczać wygrany tydzień, miesiąc czy nawet rok.

Załóżmy, że nie szukamy najlepszych kursów i grając za ta samą stawkę, którą jest jedna jednostka obstawiamy 100 meczów, których średni kurs wynosi 1.65. Trafiając teoretycznie 60% tych zakładów będziemy na minus 1 jednostkę. Jednak grając tak samo, tyle że szukając zawsze najlepszych kursów, powiedzmy, że nasza średnia kursów wzrośnie do 1.70. Wtedy trafiając 60% tych meczów jesteśmy 2 jednostki na plus. Jak można łatwo zauważyć, samo dobieranie najlepszych kursów daje nam już zysk zamiast straty tylko dla 100 meczów. Wyobraźmy sobie jaki będzie nasz zysk w porównaniu do strat, jeśli obstawimy nie 100, ale 1000 meczów?

Bukmacherstwo to nie jeden ani dwa mecze, tylko setki, a dla kogoś kto typuje wiele lat, nawet tysiące. Łatwo to sobie policzyć, jeśli naszą jednostką jest 100 złotych. Na 100 postawionych meczów będzie to oznaczało dla nas zysk 200 złotych lub stratę 100 złotych.

Im większa Stawka i im więcej postawionych przez nas meczów tym większy będzie zysk lub strata. Dlatego zawsze warto szukać najlepszych przeliczników. Traktujcie to, jakbyście oszczędzali szukając najlepszej ceny telewizora czy kuchenki, chodząc po różnych sklepach i pamiętajcie, że granie za najlepsze kursy odróżnia wygranych od przegranych.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.