„Joao Felix ma olbrzymi margines progresji”

sports news

Bernardo Silva uważa, że Joao Felix szybko dotrze na sam szczyt po ewentualnej przeprowadzce do Manchesteru City.

19-letni napastnik Benfiki Lizbona łączony jest od kilku tygodni z mistrzami Anglii.

– To jeszcze dzieciak. Jest bardzo młody i ma olbrzymi margines progresji – wyznał Bernardo Silva w rozmowie udzielonej stacji „RTP”.

– Joao pokazał, że jeśli będzie nadal ciężko pracować i dokona właściwych wyborów, to może zrobić świetną karierę – podkreślił pomocnik „The Citizens”.

– On może grać dla najlepszych klubów na świecie i zostać częścią grupy, do której niewielu piłkarzy może dotrzeć – podsumował Bernardo Silva.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.