John Buckley na celowniku trzech angielskich klubów

sports news

John Buckley jest w kręgu zainteresowań trzech klubów z Premier League – poinformował portal „Teamtalk”. 19-latka chcą pozyskać Liverpool FC, Everton FC i Manchester United.

Buckley jest obecnie graczem Blackburn Rovers. Klub z Ewood Park rozpoczął już z młodym graczem rozmowy na temat nowej umowy po tym jak okazało się, że wzbudza on duże zainteresowanie wśród drużyn z Premier League.

Pomocnik jest wychowankiem Blackburn Rovers, gdzie gra od szóstego roku życia. Niedawno trafił do pierwszego zespołu.

W niedalekiej przyszłości może zrobić kolejny krok do przodu, ponieważ jego sprowadzeniem zainteresowane są: Liverpool FC, Everton FC i Manchester United.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.