Kalimuendo podpisał trzyletni kontrakt z PSG

sports news

Arnaud Kalimuendo podpisał profesjonalny kontrakt z Paris Saint-Germain – poinformowali mistrzowie Francji na swojej oficjalnej stronie.

17-letni napastnik związał się z ekipą znad Sekwany trzyletnią umową, obowiązującą do końca czerwca 2022 roku.

Kalimuendo rozpoczynał swoją przygodę z futbolem w FC Saint-Cloud na przedmieściach Paryża. Później dołączył do Paris Saint-Germain Youth Academy.

Młody napastnik w miniony sezonie grał w stołecznej drużynie U-19. Zaliczył także siedem występów w młodzieżowej lidze UEFA. Zdobył w nich pięć bramek.

Kalimuendo ma na swoim koncie także trzy występy w kadrze Francji U-16. Zdobył w nich jednego gola.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.