Kovac: To była ciężka praca

sports news

Bayern Monachium awansował do ćwierćfinału Pucharu Niemiec, pokonując na wyjeździe po dogrywce Herthę Berlin 3:2. Niko Kovac, trener Bawarczyków, przyznał, że nie było łatwo poradzić sobie z defensywnie grającymi rywalami.

– To była ciężka praca. Nikt nie chce grać przez 120 minut, ale jesteś szczęśliwy, kiedy wygrywasz – powiedział Kovac, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

– Hertha broniła w dziewięciu lub też w dziesięciu. Wtedy nigdy nie jest łatwo. To było ważne zwycięstwo – podkreślił.

– Nigdy nie jest dobrze, jeśli w środku tygodnia masz pierwszy mecz z serii, który jeszcze dodatkowo mógłbyś przegrać. Zwłaszcza w Monachium, gdzie musisz zwyciężać i zdobywać tytuły. Zobaczymy, co przyniesie nam losowanie – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.