Makuszewski: Czuję się jak na wojnie

sports news

Maciej Makuszewski jest kolejnym zawodnikiem, który odpowiedział na pytania kibiców Jagiellonii Białystok. Pomocnik „Dumy Podlasia” zdradził jak wygląda jego życie podczas zawieszenia rozgrywek PKO Ekstraklasy.

– To ciężki czas, czuję się jak na wojnie – powiedział z uśmiechem. – Tak już na poważnie sporo czasu absorbuje syn, z którym gramy w piłkę. Poza tym żona musi więcej pracować w obecnej sytuacji, która spotkała jej branżę w związku z trwającą epidemią. Staramy się nadrabiać zaległości serialowe, a czas spędzamy rodzinnie.

– Wbrew pozorom nie mam wolnego czasu zbyt wiele. Po treningach wracam do domu i muszę zajmować się dwuletnim synem, ponieważ moja żona pracuje, a mały ma sporo energii w swoich bateryjkach. Najchętniej ganiałby za piłką i chce, abyśmy razem się bawili. Ponadto nadzoruję sporo projektów. Mam na myśli akademię w rodzinnym mieście, działania sportowe, prywatne rzeczy, które prowadzę sam lub z żoną. Jeżeli już zdarzy się odrobina wolnego czasu, to pogram w Football Managera lub obejrzę jakiś serial – dodał Makuszewski.

Pomocnik Jagiellonii wierzy, że rozgrywki ligowe zostaną niebawem wznowione. – Wierzę w to, że wszystko wróci do normy i normalnie dogramy ten sezon do końca. Trwająca kwarantanna nie jest lekkim czasem dla nikogo. Każdy chciałby wyjść z domu i zajmować się tym, co robił do tej pory. Wierzę, że niebawem wszystko się uspokoi i wrócimy do codziennego życia – zakończył piłkarz z Białegostoku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.