NBA: Thompson nie zamierza ryzykować i najpewniej nie zagra w meczu numer trzy przeciwko Raptors

sports news

Nie wiadomo czy Klay Thompson zagra w meczu numer trzy finałów NBA 2019. Skrzydłowy Golden State Warriors walczy z czasem, aby być gotowym do gry.

Thompson doznał kontuzji uda w czwartej kwarcie drugiego spotkania przeciwko Toronto Raptors. Dzień przed kolejnym meczem jego stan zdrowia znacznie się poprawił, ale nie wiadomo, czy zawodnik będzie w gotowy do walki na 100 procent.

– Jest znacznie lepiej niż w niedzielę. Mam nadzieję, że będą kolejne postępy i w środę będę w pełni gotowy do gry. Poziom bólu nie jest jednak wielki – powiedział Thompson.

– Oczywiście zrobię wszystko, aby zagrać, ale wszystko jest w rękach sztabu medycznego. To może być długa seria. Nie ma sensu, abym na siłę grał, bo to może mnie wykluczyć z całych finałów zamiast tylko z tego jednego spotkania – przyznał.

Po dwóch pierwszych spotkaniach w rywalizacji do czterech zwycięstw jest remis 2-2. Kolejne dwa mecze zostaną rozegrane w Oakland, a te najbliższe już w środę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Luksemburg – Litwa https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-luksemburg-litwa/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Dania – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dania-francja-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Czechy – Portugalia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-czechy-portugalia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…