Serie A: Siedem goli na Sardynii, Walukiewicz na ławce, trzecia z rzędu porażka Cagliari Calcio

sports news

Cagliari Calcio przegrało u siebie z AS Romą 3:4 (1:2) w drugim niedzielnym meczu 26. kolejki rozgrywek włoskiej Serie A.

Na Sardegna Arena całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Sebastian Walukiewicz.

Wynik konfrontacji otworzył efektownym lobem z narożnika pola karnego Joao Pedro. Na trafienie Brazylijczyka już minutę później odpowiedział strzałem głową z bliska Nikola Kalinić. Chorwat cztery minuty przed przerwą po raz drugi skierował piłkę do siatki rywali, tym razem dopełniając formalności z kilku metrów w krótki róg.

Dziewiętnaście minut po zmianie stron podwyższył Justin Kluivert. Holender wykorzystał sytuację sam na sam po świetnym zgraniu głową Kalinica.

Kwadrans przed końcem kontaktowe trafienie uzyskał uderzeniem z dystansu Urugwajczyk Gaston Pereiro, ale już sześć minut później bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego zaskoczył golkipera miejscowych Serb Aleksandar Kolarow. Minutę przed końcem Joao Pedro dobił skutecznie obroniony przez bramkarza gości rzut karny Brazylijczyka jednak na więcej podopiecznych Rolando Marana nie było już stać.

Ekipa z Sardynii po trzeciej porażce z rzędu pozostała na jedenastej lokacie w tabeli. „Giallorossi” natomiast odnieśli trzynaste zwycięstwo w sezonie i umocnili się na piątym miejscu w klasyfikacji.

* * * * * *
Cagliari Calcio – AS Roma 3:4 (1:2)
Bramki: Joao Pedro 28, 90-karny, Pereiro 75 – Kalinić 29, 41, Kluivert 64, Kolarow 81.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.