Stolarczyk: Najistotniejsze to być zespołem i jednością

sports news

Trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk podchodzi z optymizmem do rywalizacji z Piastem Gliwice w ramach dwunastej kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy.

„Biała Gwiazda” doznała ostatnio trzech porażek z rzędu i spadła na trzynastą lokatę w klasyfikacji, mając dwa punkty przewagi nad otwierającą strefę spadkową Arką Gdynia.

– Wisła nie jest przyzwyczajona do bycia w tej części tabeli. Mieliśmy przerwę na reprezentację, która była nam bardzo potrzebna, bo w tym czasie mieliśmy możliwość pracy nad rehabilitacją i powrotem do zdrowia większości zawodników, którzy wcześniej nie mogli uczestniczyć w meczach – wyznał Stolarczyk dla oficjalnego serwisu trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Cieszę się, że zawodnicy wracają po kontuzjach i rywalizacja jest coraz większa. Mamy do dyspozycji zawodników zdrowych i z nich skorzystamy. Faktycznie jest trochę korekt w składzie, ale liczę na tych, którzy trenują cały czas, ponieważ są przygotowani do tego, by wyjść przeciwko mistrzowi Polski. Każdy z tych, na których postawię jest gotowy na 100 procent. To bardzo trudny rywal, ale w polskie lidze nie ma łatwych – podkreślił opiekun „Białej Gwiazdy”.

– Najistotniejsze to być zespołem i jednością. Mam świadomość tego, że powinienem uczyć zawodników pewnych zachowań. Przytrafiły nam się błędy i to nie jest dobre. U nas nastąpiła kumulacja straconych bramek, ale mieliśmy też bardzo dobre momenty w tym sezonie i chcę, byśmy do nich wrócili. Nad tym pracowaliśmy, by to właśnie były dla nas punkty odniesienia – podsumował Stolarczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.