Typy: System piętnastka

System polega na graniu kuponów z AKO, ale kurs łączny tych spotkań musi wynieść około 2,00-2.25. Oczywiście może być większy, jednak ważne jest, żeby grać z rozwagą i nie być łakomym na szybki i duży zysk.

System składa się z 15 etapów. Na każdym gramy jeden kupon, zaczynamy od stawki np. 2 zł. Przy każdym etapie mamy możliwość przegranej, ponieważ jest zapas z poprzedniego etapu. Natomiast jeśli przegramy dwa razy, to cofamy się do etapu z mniejszą stawką, gdzie też możemy się raz pomylić.
Oto symulacja piętnastki:

Obliczając poniższe stawki ustaliliśmy, że uzyskany kurs w akumulatorze (AKO) wynosi zawsze 2.00, a początkowa stawka wynosiła 2 zł. Przy takim założeniu, nawet jeśli przy każdym kuponie pomylimy się jeden raz, ale skończymy system, to wygramy minimum 514 zł.

Etap 1
Gramy za 2 zł wygrana to 4 zł. Z tych 4 zł odkładamy do banku 2 zł.

Etap 2
Gramy ponownie za 2 zł. Wygrana 4 zł, nic nie odkładamy.

Etap 3
Gramy za 4 zł – wygrana 8 zł. Odkładamy do banku 4 zł. Jest to zabezpieczenie. Jeśli wrócimy do tego kroku, będziemy mieli za co grać bez wykładania kolejnych środków z własnej kieszeni.

Etap 4
Gramy za 4 zł – wygrana 8 zł.

Etap 5
Gramy za 8 zł – wygrana 16 zł (odkładamy 8 zł).

Etap 6
Gramy za 8 zł – wygrana 16 zł.

Etap 7
Gramy za 16 zł – wygrana 32 zł (odkładamy 16 zł).

Etap 8
Gramy za 16 zł – wygrana 32 zł.

Etap 9
Gramy za 32 zł – wygrana 64 (odkładamy 32 zł).

Etap 10
Gramy za 32 zł – wygrana 64 zł.

Etap 11
Gramy za 64 zł – wygrana 128 zł (odkładamy 64 zł).

Etap 12
Gramy za 64 zł – wygrana 128 zł.

Etap 13
Gramy za 128 zł – wygrana 256 zł (odkładamy 128 zł).

Etap 14
Gramy za 128 zł – wygrana 256 zł.

Etap 15
Gramy za 256 zł – wygrana 512 zł.

Jeżeli uda nam się ukończyć bezbłędnie wszystkie 15 etapów, otrzymamy wygraną w postaci 768 zł. AKO 2,00 na kupon to duże prawdopodobieństwo wygranej, więc nie należy ograniczać się do jednej dyscypliny sportu.

Ten system wymaga dość wysokiej skuteczności w naszej grze. Jeśli jesteśmy dopiero początkującymi graczami, możemy zwiększać swoją skuteczność poprzez systematyczną grę raz w tygodniu wybierając z oferty 2 lub 3 najpewniejsze zdarzenia. Do systemu można wybierać różnorodne zdarzenia, mieszając na kuponie np. piłkę z siatkówką czy hokejem.

Innym sposobem jest granie na kuponie meczów z ”podwójną szansą” czyli podpórkami. Zagranie dwóch meczów np.1X oraz X2 daje nam dużo większe prawdopodobieństwo trafienia kuponu. Takie zabezpieczenie na pewno będą pomocne osobom, które swój system będą opierać głównie na grze zakładów piłkarskich. Dzięki takiemu postępowaniu zwiększają wielokrotnie prawdopodobieństwo ukończenia całego systemu.

Co ważne, system nie musi być grany przez wszystkie 15 kolejnych etapów. Jeśli uznamy, że uzyskaliśmy zadawalającą nas kwotę, możemy zakończyć system i zacząć grać od nowa. Możemy tez zaczynać od większej stawki, która już w pierwszych pięciu etapach będzie przynosić nam zadawalające zyski i w tym momencie zakończyć system, by zacząć grać nowy.

Tak jak każdy system, i ten nie jest ”złotym środkiem” na ogrywanie bukmacherów. Jest jednak systemem przejrzystym, o prostym planie działania. Zadaje nam pewien cel do zrealizowania, co zmusza grającego do większej dyscypliny i dokładnych analiz przy wyborze drużyny, co z kolei jest jednym z kluczy do odniesienia sukcesu w pojedynku z bukmacherami.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.