Woryna wystąpi w cyklu SEC 2019, Łaguta, Bellego i Milik na podium w Nagyhalasz

sports news

Kacper Woryna wystąpi w cyklu Speedway European Championship 2019.

Wychowanek klubu z Rybnika zajął piąte miejsce w sobotnim turnieju Challenge o Indywidualne Mistrzostwo Europy i wywalczył sobie stałe miejsce w cyklu.

Na torze w Nagyhalasz reprezentant Polski wygrał dwa z pięciu swoich wyścigów i zdobył dwanaście punktów w rundzie zasadniczej. Trzecie miejsce w barażu wystarczyło Worynie do zajęcia piątej lokaty, gwarantującej jeszcze ściganie o prymat na Starym Kontynencie.

Turniej na Węgrzech wygrał z kompletem sześciu zwycięstw Grigorij Łaguta. Obok Rosjanina na podium stanęli Francuz David Bellego i Czech Vaclav Milik. Czwarte miejsce w finale dowiózł natomiast Duńczyk Michael Jepsen Jensen.

Słabiej zaprezentowali się pozostali Polacy. Paweł Przedpełski uzbierał osiem punktów i został sklasyfikowany na siódmej pozycji. Bartosz Smektała wywalczył sześć punktów i ostatecznie był dziesiąty, natomiast Adrian Miedziński z czterema “oczkami” w dorobku zakończył turniej na trzynastym miejscu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…