Żuraw: Nie będę składał obietnic

sports news

– Nie mam wątpliwości, że obecne miejsce w tabeli Lecha nie jest adekwatne do możliwości tej drużyny – wyznał Dariusz Żuraw w rozmowie z oficjalnym serwisem siedmiokrotnych mistrzów Polski.

„Kolejorz” już bez Adama Nawałki zmierzy się w najbliższą środę z Pogonią Szczecin.

– Sytuacja nie jest za łatwa, ale trzeba wyciągnąć z niej maksimum tego, co się da – podkreślił tymczasowy opiekun zespołu z Wielkopolski.

– Staram się patrzeć na przyszłość zawsze pozytywnie. Uważam, że można tutaj sporo zbudować, mimo że zespół nie punktuje tak, jakbyśmy tego oczekiwali. Takie momenty się zdarzają i gdyby wszystko było dobrze, ta zmiana by nie miała miejsca – stwierdził Żuraw.

– Zawsze jest taki moment, że jeśli zespół wygląda trochę słabiej, to posiada on jednak swoje rezerwy, może grać znacznie lepiej. Ja znam tych zawodników. Nie będę składał obietnic, że ta drużyna w środę zacznie grać pięknie i wygra 5:0. Najważniejsze teraz są punkty i musimy zrobić wszystko, żeby one w komplecie zostały w Poznaniu – zaznaczył opiekun „Kolejorza”.

– Jestem osobą, która szanuje piłkarzy i tego samego oczekuję w drugą stronę. Gdy sam byłem zawodnikiem, dużo lepiej grało mi się u tych trenerów, gdzie panowała zasada wzajemnego szacunku, niż jakiegoś rodzaju dyktatura. Ja będę chciał zapewnić graczom taki trening, żeby z uśmiechem na niego przychodzili, żeby mieli radość z samej gry. Na tym to polega, że jeśli sami piłkarze będą czerpać przyjemność z codziennych zajęć, naturalnie przełoży się to na ich postawę – dodał Żuraw.

(za lechpoznan.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.